Hakkımızda

Promes Hakkında

Promes Mutfak olarak, 2004 yılından bu yana, müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek üzere, güvenirlik ve dürüstlükten taviz vermeden en doğru ve en kullanışlı mutfakları hayata geçirmek  için çalışıyoruz. 20 yıllık deneyime sahip konusunda uzman kadromuzla, endüstriyel mutfak çizim, tasarım, dizayn ve imalatının yanı sıra dünyaca ünlü birçok markanın Türkiye tedarikçiliğini yapıyoruz.

Kurulduğumuz ilk yıllarda daha çok distribütörlük üzerine hizmet verirken, müşterilerimizin ihtiyaçlarının tamamına yanıt verebilmek için mutfak projelerinin tasarım, çizim, dizayn ve imalatına ek olarak 2010 yılından itibaren “setüstü” dediğimiz sofra ekipmanları hizmeti de sağlıyoruz.

Müşteri ihtiyacına göre tasarım;

Promes Mutfak ekibi olarak, ithalat, ihracat, makine, distribütörlük, proje ve setüstü olarak iş bölümlerine ayrılırken, projeye koordineli olarak bilgi ve birikimimizi katıyoruz. Fiyat bazlı değil, müşteri ihtiyacına göre çalışmalarımızı yürütürken, yüzde 100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Hayallerimizi gerçekleştiriyoruz;

Promes Mutfak olarak, projelerimize hayallerimizle şekil veriyoruz. Şef, komi, bulaşıkçı olarak mutfağa giriyor, garson olarak restoranda dolaşıyor, yemeğin ilk halinden müşteriye ulaşan süreye kadar hayallerimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Distribütörlüklerimiz

Promes olarak bünyemizde bulunan markalarımız ve distribütörlüklerimiz ile Dünya geneline satış ve hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Danışmanlık

Sektördeki tecrübelerimiz ile doğru yönlendirmeler sonucu nokta atışı kararlar vermenize yardımcı oluyoruz.

Değerli Fikirler

İhtiyaca yönelik, özgün fikirler sizler için yön göstermesi adına, teknolojiyi yakından takip etmekteyiz.

Mükemmel Zamanlama

Güçlü lojistik ağımız ile mükemmelliyetçi yapımız, ihtiyaçlarınızı zamanında temin ediyoruz.

Bütçe Dostu

Sektördeki öncülüğümüz, kaliteli ürün skalamız ile uzun vadeli yatırımlarınız için bütçe dostu olduğumuz doğrudur.

  Promes Logo

  Promes Mutfak San. iç ve Dış Tic. A.Ş. sektörde 20 yıla yaklasan deneyimli kurucu ve kadrosundan olusmaktadır. UGOLINI, ZUMOVAL, SMEG, ROBOT COUPE, RATIONAL, RANCILIO, KITCHENAID, CELME ELECTRIC, CEADO, BREMA ve BRAVILOR BONAMAT gibi dünyaca ünlü markaların Türkiye dagitimini yapan Promes Mutfak A.Ş. ayni zamanda bir çok yerli markanin ana bayii olarak hizmet vermektedir.
  ADRES
  Bahriye Cd. Toprak Tabya Sk. Gür Plaza No: 4/1 Kasımpaşa / ISTANBUL
  TELEFON
  +90 212 297 0 444
  E-POSTA
  info@promes.com.tr
  Cart